Schody pokonamy schodołazem

Budynek, w którym się spotykamy nie ma niestety ani windy ani platformy schodowej. Ale od teraz dostanie się do naszego lokalu umożliwi schodołaz. Urządzenie umożliwia bezpieczny i stabilny wjazd i zjazd po schodach, jak widać to na tym video: https://www.youtube.com/watch?v=P9GxAbPfcGE Jeśli potrzebujesz skorzystać z takiej pomocy, daj znać wcześniej telefonicznie...

Czytaj dalej...

Nowy plan spotkań w tygodniu

Od września 2022 r. zaczynamy nowy plan spotkań w tygodniu. W każdą środę będziemy spotykać się na zmianę na studium biblijnym i modlitwie. Studium będzie dotyczyło cech zdrowego kościoła. Póki co nie planujemy osobnych regularnych spotkań dla mężczyzn. Kobiety planują spotykać się w jedną sobotę w miesiącu.

Czytaj dalej...

Powrót na Sienkiewicza

Po okresie, w którym nabożeństwa odbywały się zamiennie w dwóch lokalizacjach, powróciliśmy do regularnych spotkań w lokalu przy ul. Sienkiewicza 20 oficyna. Nabożeństwa odbywają się tam co niedzielę o godz. 10:30.

Czytaj dalej...

Zmiany lokalizacji nabożeństw

Ze względu na większą liczbę osób pojawiających się na nabożeństwach, korzystamy czasem z innej lokalizacji. Część nabożeństw odbywa się w Centrum Dialogu Obywatelskiego przy ul. Damrota 1 (kamienica na rogu Krakowskiej i Damrota). Aktualne informacje o lokalizacji można znaleźć w nadchodzących wydarzeniach i kalendarzu wydarzeń.

Czytaj dalej...

Kонтакт з церквою

🇺🇦 Якщо ви біженець з України і шукаєте контакт з християнською церквою в Ополе, ми допоможемо вам. Ми є частиною Церкви баптистських християн в Польській Республіці. Основи нашого вчення і діяльності на істинах Святого Письма. Наші служби проводяться щонеділі о 10:30, за адресою вул.Сенкевича 20, другий поверх (будівля знаходиться у...

Czytaj dalej...