STUDIUM BIBLIJNE DLA KOBIET

W październiku 2017 rozpoczynamy, nowe studium* w oparciu o List do Galacjan oraz List do Efezjan zatytułowane „OD ZNIEWOLENIA DO BOŻEGO UWOLNIENIA”. 

Serdecznie zapraszamy wszystkie kobiety, które chcą poznawać Boże Słowo.

 

 

„Chodzi bowiem o to, abyśmy już nie byli dziećmi, rzucanymi przez fale i unoszonymi przez każdy powiew nauki będącej w rzeczy samej wyrazem ludzkiego oszustwa i sprytu w posługiwaniu się zwodniczymi metodami”. (Ef. 4:14, NP)

 

Współcześnie słuchamy wielu głosów dookoła nas i co więcej wierzymy w nie, ale nie słuchamy Słowa samego Boga, albo nie ufamy temu, co sam Bóg mówi do nas czy o nas. Czasem słyszymy cytowane słowa z Bożego Słowa, ale nie są one często zrozumiane, albo nie widzimy żywego świadectwa tych prawd w życiu tych, którzy je znają. Wielu chce zagłębiać się w teologiczne dyskusje, ale nie może obronić ich Bożym Słowem.

 

Wielu dookoła nas żyje w niewoli grzechu czy własnych słabości, zniewoleni kłamstwami Szatana, bo nie znamy prawdy, prawdy zawartej w Bożym Słowie. Inni z kolei są zniewoleni przez prawo czy legalistyczny styl życia Chrześcijańskiego, który zabiera radość z naszego chodzenia z naszym Panem, Jezusem Chrystusem.

 

Co – a właściwie KTO może nas uwolnić?

 

Studium zaplanowane na najbliższe miesiące będzie ogromną pomocą do zastanowienia się nad tym, jak nasze pojęcie Bożego życia odbiega od prawdy zawartej w Bożym Słowie, tak abyśmy nie mieli żadnych wątpliwości, co do dobrej nowiny o Jezusie Chrystusie i abyśmy mieli pewność w naszym zbawieniu z łaski, przez wiarę w Jezusa Chrystusa, nie z uczynków, aby się nikt nie chlubił (Ef 2:9).

 

*Studium prowadzone będzie w oparciu o materiały: Arthur, Kay. Free from Bondage God's Way (The New Inductive Study Series) Harvest House Publishers.

**Część tekstu powyżej zostało przetłumaczone i pochodzi ze wstępu do powyżej wymienionego źródła.

 

KONTAKT:
Anna Adamkiewicz
505-724-096


NAJBLIŻSZE WYDARZENIA


Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

NOWE PLIKIMEDIA SPOŁECZNOŚCIOWEZNAJDŹ NAS/p>